| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa slabesc doar la solduri? nu ma supar daca aceste exercitii ma ajuta sa slabesc si la abdomen. dar vreau in special solduri...nu vreau sa mai slabesc la picioare sau altceva pentru ca consider ca am slabit destul. funda :X

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

Sper sa te ajute : http://healthy.kudika.ro/......perbe.html

1 răspuns:
| Anonymous56 a răspuns:

Poate te ajuta Relax'Tone ca doar cu el slabesti unde doresti.
Iti recomand sa-l comanzi telefonic(bineinteles)de pe un site:pretulverde(parca asa era) pentru ca cel care il arata la reclama e vreo 2 mil. iar cel de pe site e la fel si costa doar 99 sau 69 lei -si de ce crezi ca e asa d scump cel de la reclama de la tv?-pentru ca costa reclama.Asta depinde cum doresti.