| SERIALS a întrebat:

Cum sa-ti afli marimea la chiloti? La un magazin online italian sunt specificate urmatoarele marimi: de la 3 la 7.
Cum sa aflu marimea mea? Sa iau metrul si sa calculez cati cm am din jur imprejur? Iar mai apoi cum aflu ce marime am?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Incaltamintea si imbracamintea (mai ales lenjeria intima) se recomanda a se cumpara direct din magazin, si nu a se comanda online, chiar daca unele masuratori corespund dimensiunii reale.