| BETTY_3018 a întrebat:

Cum sa transferi credite pe imvu?

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Credits > Give credits http://www.imvu.com/catalog/web_give_av.php
Și scrii cui și câte credite vrei să dai. Btw, nu poți să transferi decât credite normale, nu promo.

| IooanaIOaNa a răspuns (pentru Muflă):

Adica pot sa transfer dor prin plata?

| Muflă a răspuns (pentru IooanaIOaNa):

Nu contează dacă le-ai plătit tu sau le-ai primit de la alţii după ce ai făcut diverse tâmpenii pentru persoanele alea (eu făceam chibis, avatare şi pixel art), dar trebuie să fie credite normale. Ţi-aş face un screenshot, dar mi-e lene să mă loghez şi mi-e frică să văd ce mai e pe acolo, to be honest.