| Mety a întrebat:

Cum scap de acnee si puncte negre?

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Consulta un medic,cel mai sigur! Eu pentru puncte negre folosesc de la Garnier Pure Active, dar nu am acnee. Iar multe creme care altora le-a facut bine, tie poata sa iti faca rau asa ca mergi pe ceva sigur si bun. Sanatate si numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Senoritha a răspuns:

Cumpara crema zinerit e ff buna!

| ゆい a răspuns:

Buna Mety am cateva raspunsuri pentru tine: 1. Poti sa-ti pui gheata pe zona afectata 2. Exista niste creme naturiste foarte bune.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca crema Zynerit, o gasesti la farmacie si costa in jur de 30lei.(este foarte eficienta)
Daca vrei ceva natural iti recomand lamaia(zeama de la lamaie se aplica pe fata curata si se lasa sa actioneze in jur de 60min.)
Succes!