| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de cosuri..in cel mai scurt timp, nu le suporrtttt. daca stiti si tratamente, amestecuri de fructe, masti? Multumesc love struck

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In 3 zile poti scapa de cosuri cu crema de la Ivatherm Akne-Syt. Mie in 3 zile mi-a trecut ditamai cosul in piele happy. Face coaja din prima seara.

| ğözde a răspuns:

Mhm. zeama la o lamaie cu albusul unui ou, se amesteca pana se face spuma, apoi se aplica pe fata timp de o ora, iar dupa o ora trebuie sa te speli. Fa asa de vreo 2-3 ori pe saptamana si trece :*. Sper ca te'am ajutat

| AlescandraM a răspuns:

Buna, este o crema foarte buna si pentru cosuri, si este bzua si ca baza de macheaj, de la herbalife. radian C. si costa in jur de 102 lei. Sau de la elmiplant, crema anti-imperfectiuni. funda?

| Madysss a răspuns:

Pentru orice fel de cos. Poti sa iti cumperi o cremaspeciala pentru cosuri de la vichy. e 90 delei si are efect in scurt timp Functioneaza amm cazuri in familie te puup

| NaturalClean a răspuns:

Uleiul de neem organic face minuni impotriva acneei. Dar ai grija ca miroase urat, trebuie combinat cu uleiuri esentiale. Iti putem face un ser tratament pe baza de ulei de neem, la comanda.

| Paula155 a răspuns:

Hmm pai depinte pentru cosuri negre poti incerca sa le freci cu malai cat suporti tu durerea chiar are efetc, s-au mai poti face infuzie(dai apa in clocot si dupa aia iti pregatesti un prosop scaun si de pui deasupra aburilor cu capul si prosopul peste urmand ca la sfarsit sa iti storci cosurile cu o bucatica de pansamet steril, ba chiar poti sa ceri ajutorul cuiva. Petru cosurile rosii, poti incerca masca de argila sa iti faci gasesti in farmacie e nemaipomenita s-au in fiecare dimineata si seara tamponezi cosurile cu o bucatica de vata udata cu otet de mere. O alta solutie ar mai fi sa mergi la farmacie si sa iti iei tratament pentru cosuri sau puncte negre, tratament de la ivostin este super dar sa stii ca dai bani frumosi pe elewinking Succes!