| Copila2016 a întrebat:

Cum scap de coșuri? sad

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La aceasta intrebare am mai raspuns de foarte multe ori, le puteai gasi la intrebarile si raspunsurile anterioare.
Spala-te de 2 ori cu apa si sapun antibacterian sau cu sapun de casa, sterge-te cu vata imbibata in spirt sanitar si mananca de 1-2 ori saptamanal drojdie proaspata (cat un varf de deget).

| MiruD a răspuns:

Eu am rezolvat problema cu ulei de argan.
Timp de cateva săptămâni, dimineata si seara imi dădeam pe față cu ulei si efectele au fost vizibile in mai putin de o luna. Ti-l recomand.