| LaDiva a întrebat:

Cum scap de iritatia de dupa epilat?

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna:*
Cu ulei de masline, crema de corp, unguentul de galbenele (crema de galbenele)!
papa:*

| mgtow a răspuns:

Aia e iritatia pielei, dai cu o crema anti iritare dupa ce termini cu masina.

| deedee9 a răspuns:

Buna:*Eu ma dau cu ulei de masline sau cu o crema de corp de la dove.

| yloveyou1 a răspuns:

Eu ma dau cu gel de dupa depilare sau cu vreo crema pentru piele.

| heartslow a răspuns:

Date cu un after shake, sau cu spirt si o sa-ti treaca, succes!winking

| Chocolattex3 a răspuns:

Iti dai cu un ulei calmant sau o crema hidratanta si o lasi sa intre in piele.happy
E foarte buna o crema cu aloe vera ca este racoritoare. Poti folosi ceva ce ai deja prin casa daca nu vrei sa mai dai alti bani.