| Dicsaa a întrebat:

Cum scap de vergeturi? puppy dog eyes Fundaa :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. Daca sunt albastre sau mov le poti remedia sau sa le faci sa dispara prin sport si mult masaj. Eu am incercat si Bitter-ul Suedez, trebuie sa te dai cu el non stop, miroase ingrozitor, mi-se face rau ori de cate ori ma dadeam. Masaj iti poti face si singura sport la fel, exercitii pe zi, nu mori. Oricum nu te va cauta nimeni pe sub fusta sa ti-le caute, numai cineva obsedat de perfectiune care nu exista. Toate avem vergeturi. Cine are sa te placa te va placea asa cum esti tu.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://www.eva.ro/despre-vergeturi/
Te pup!

| diavolitadulce a răspuns:

Incearca dusurile scotiene, adica alternezi apa rece cu apa calda, nu face minuni dar macar ajuta putin la fermitatea pielii.

| Marybm a răspuns:

Masaje care sunt destul de scumpe.

| xTania a răspuns:

Nu poti sa scapi de ele decat daca te operezi.