| An89 a întrebat:

Cum scap de vergeturi si de celulită într-un mod eficient și rapid?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cand aflii, sa ma anunti si pe mine, te voi face milionar! big grin

| Adry05 a răspuns (pentru Bula):

De fapt sa stii ca se poate laughing E un tip pe Facebook Dragos Vultur care face un program de exercitii si meniu personalizat si daca te tii ajungi sa slabesti semnificativ in 2 saptamani, intr-o luna deja arati super bine, si am colaborat si eu cu el, nu e infometare sau ceva, ba chiar m-am simtit super bine pe timpul dietei, eram mai energica si usoara, antrenamentele sunt destul, poate un pic prea intense da chiar dau rezultate.

| An89 explică (pentru Adry05):

Nu e vorba că vreau să slăbesc, am 57 de kg și 1.72 m.

| Adry05 a răspuns (pentru An89):

Pai ca sa scapi de celulita printre altele trebuie sa slabesti si sa te tonifici

| Țoglă a răspuns:

Nu te mai îngrășa și aplică pe pielea afectată ulei de cocos.

| Andresso a răspuns:

De vergeturi nu ai cum scapa atata timp cat ti-au aparut deja.