| ANDREIAd a întrebat:

Cum scapati de cearcane? Astept raspunsuri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| loveisfreedom a răspuns:

Poti folosi creme sau mai bine felii de cartofi cruzi si tii apasat cam 5-10 min(a doua varianta e mai buna tongue )

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masam usor sau punem comprese cu apa rece

| strengaritzza a răspuns:

Castravete taiat felie si pus in zona ochiilor. E bun.

| cataleya a răspuns:

Sunt foarte multe creme pentru astfel de probleme dar mai folositoare sun metodele naturale : castraveti sau cartofi in jurul ochilor happy

| alexandra281099 a răspuns:

Dormi mai mult...hee hee

| ANDREIAd explică (pentru alexandra281099):

As vrea sa dorm mai mult...dar nu se poate. trebuie sa ma trezesc la 5:30 dimineata ca sa ajung la ore big grin

| alexandra281099 a răspuns (pentru ANDREIAd):

Si eu am aceeasi problema ca tine...dar incearca sa drmi mai devreme...sa imi sui si mie daca a mershee hee