| MBAAA a întrebat:

Cum scapi de parantezele dintre picioare, sus la pulpe?

6 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nu ai cum este din fabricatie

| VladimirPutin a răspuns:

Te scap eu de ele

| DianaScorpio a răspuns:

Dupa cum ti-a spus si Katya, nu ai cum sa scapi de ele deoarece tine de format. Poti eventual sa te ingrasi sau sa faci exercitii pentru musculatura, exercitii care nu este neaparat sa aiba un efect nu stiu cat de mare, depinde de asteptarile tale. Iar de ingrasat, ma indoiesc ca iti doiesti.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Te ingrasi. daca ai mai multe kg automat se distribuie.deci doar asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De paranteze nu poti scapa complet, deoarece tine de constructie.In orice caz,le-ai putea reduce fie prin luarea in greutate, fie prin exercitii fizice, pentru dezvoltarea masei musculare.Propun a doua varianta, cu genuflexiuni.Incepe cu 15-20/zi si avanseaza treptat la 50/zi, poate chiar ceva mai multe in cazul in care consideri ca e nevoie.Rezultatele vor fi vizibile,nu extraordinare(deoarece,dupa cum am spus,tine de constructie),dar ar putea fi satisfacatoare(asta tine mai mult de asteptarile tale).O reducere considerabila s-ar putea obtine prin ingrasare, dar care ar trebui sa fie destul de consistenta, ceea ce nu cred ca este o varianta pentru care ti-ai dori sa optezi.Succes.

| didiDia a răspuns:

NU poti scapa de ele. Asta e conformatia ta. Imi pare rau pentru tine. Nu toate femeile slabe au si picioarele drepte si frumoase. Nu le poti avea pe toate.