| AnYkA52 a întrebat:

Cum schimb numele telefonului Samsung sgh-u800 adica cand trimit ceva prin bluetooth apare "Primiti date de la Samsung sgh-u800?" si au vreau sa apara asa:"Primiti date de la ANyKa?"

Răspuns Câştigător
| fluffee a răspuns:

Salut, intra la setarile Bluetooth-ului. Vei avea acolo posibilitatea de a-ti schimba numele. Nu stiu cum apare la Samsung. Eu am LG si scrie 'My device name'. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ceri producatorului de telefoane sa schimbe numele acelui tip de aparat; daca va face asta vei obtine ce doresti!