| Merisorr a întrebat:

Cum se joaca miss bimbo?

Răspuns Câştigător
| clopotsika a răspuns:

E un joc naspa in care trebuie sa imbraci fata aia si cam atat straight face!

5 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

A young woman indulged by rich and powerful older men

| Merisorr explică:

Eu tot nu inteleg de ce mi-ar fi rusine sa scriu numele unui joc?

| Zozolika a răspuns:

Miss bimbo e super. ai niste levele de care trebuie` sa treci sa strangi bani sa iti faci o casa sa iti iei un animalut sa iti faci un iubit... e super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai macar idee ce inseamna "bimbo"? Daca ai fi stiut, ti-ar fi fost rusine sa postezi o asemenea intrebare. Sau... nu?

| Artemis94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si care e faza? serios e un joc.
ai idee cati oameni am cunoscut DIN TOATA LUMEA pe acel joc? Ai idee cat de diversificate sunt discutiile pe forum?
NU! Asa ca nu comenta.