| Anaid69 a întrebat:

Cum se maresc buzele cu acid hialuronic? Cat costa? Ce se poate intampla rau? Se poate strica forma buzelor ca la botox?

12 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca era nevoie ne-am fi nascut tunati; poti intreba cat costa o astfel de interventie la o clinica

| OoBunnyoO a răspuns:

Costa intre 100euro si 350 iar efectul dureaza in jur de sase luni. Asta inseamna ca dupa trebuie sa aplici din nou la aceasta metoda.
Da, exista riscuri, cam ca la orice interventie chirurgicala, printre care: sangerearea prelungita, ramanerea unei cicactrici in urma injectiei, infectii, buzele pot deveni usor asimetrice sau umflate intr-o parte mai mult decat in cealalta, intepenirea buzei, inflamarea acestora dupa aplicarea injectiei, care poate dura cam pana la 10 zile. Si de asemenea poate exista si o reactie alergica la substanta, care produce inflamati, durere si mancarimi in zona buzelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un risc, doar ca buzele nu-si vor pastra aspectul acela mereu, si va trebui sa repeti din nou procedura

| Anaid69 explică (pentru anonim_4396):

Si cat costa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anaid69):

Cauta si tu pe google, gasesti si clinici nu doar preturi

| AmanoYuno a răspuns:

Tot va merge rau.
iti bagi acid in buze? ce naiba?

| Lolităăăă a răspuns:

Vrei sa-ti maresti buzele?happy Nu crezi ca te sacrifici prea mult?

| Anaid69 explică (pentru Lolităăăă):

Nu sunt hotarata.E doar o idee...

| Lolităăăă a răspuns (pentru Anaid69):

Pai atuncea daca e doar o idee, nu te sacrifica ca poate ajungi sa dai intr-o boalahappy

| Anaid69 explică (pentru Lolităăăă):

Argumenteaza raspunsul tau...

| Lolităăăă a răspuns (pentru Anaid69):

Pai nu face asta. Lasati buzele asa cum is, asa te-o dat Dumnezeulaughing