| T0XING a întrebat:

Cum se numesc bluzele cu fermoar si pe gluga? De exemplu ca cele bape de au o fata.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, nu stim ce vrei, atata vreme cat nu stii sa ne expilcii macar in romaneste, cum am putea sa-ti raspundem, daca nu-ti intelegem descrierea la care te referi?
Ce inseamna "bape" in romaneste?

| T0XING explică (pentru Violleta2022):

Bape e o firma de haine care e cunoscuta dupa bluzele lor cu fermoar, eu caut una care sa fie la fel cu fermoarul pe toata fata. https://www.google.com/......ps?/search

| Geniul123 a răspuns:

Hanorace