| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste aceasta tunsoare?
file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/admin/Des ktop/272585_157506760988383_100001871805508_348472_56049 78_o.jpg

12 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Aceasta tunsoare se numeste ZERO CU BORDURA laughing intelegi tu:-J

| Minks a răspuns:

Nu asa pui o poza. Intra pe imagebam si hosteaz-o.

| Minks a răspuns:

Wilder: Am impresia ca tu esti singurul tampit de prin zona. Lasa oamenii in pace, cu o atitudine ca a ta o sa ajungi rau.

| Minks a răspuns:

De aici pana sa o numesti tampita e cale lunga. Nu ne-am nascut invatati. Daca nu poti sa o ajuti mai bine abtine-te de la a face jigniri, nu iti face cinste sa folosesti asemenea cuvinte cu un necunoscut.

| aaaa12345 a răspuns:

Nu exista ...

| aaaa12345 a răspuns:

Degeraba

| Andreeeeee a răspuns:

Lool

| MyKandreea98 a răspuns:

Andry_elena98@yahoo j va dau sa vedeti

| greeneyesforever25 a răspuns:

Nimic,da-mi fundalaughing

| Wilder a răspuns:

Esti tampita sau te prefaci?

| Wilder a răspuns:

@Minks, daca nici sa arate o imagine pe net nu e in stare, mai bine arunca PC-ul la gunoi -_-'