| FaraNumePls a întrebat:

Cum se numeste stilul ala de haine de se gasesc si la Vagabond? Gen pantaloni cu turul pana la genunchi )) sau hanorace fara maneci si cu gluga de incap 3 capete in ea rolling on the floor? A da si sunt negre de obicei. De unde se cumpara si cum se numeste stilul? Voua va plac genul asta de haine? Mama zice ca-s penibile dar asta e alta treaba.

4 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

E o moda și asta. sunt puțin gothice nu știu dacă exista o clasificare.

| Delcatty a răspuns:

Stilul asta nu are un nume, dar o sa gasesti ce cauti daca scrii pe google "rap outfits from 2000s". Au fost rapperi ca Eminem care si-au creat linii vestimentare - Shady Limited.
Eu una nu cred ca mai gasesti astfel de haine decat la Vagabond, cum ai zis, sunt considerate demodate.

| Madsan a răspuns:

Mie imi place stilul si il port. La vagabond mi se par cam scumpe eu mi le iau de la bravosport.ro brandul urban classics
https://www. bravosport.ro/? cuvant=Urban+classics&submit_search=.

| DianaTPU a răspuns:

Eu i-as zice stil urban avangardist :D. Unele modele de la ei sunt cam ciudate, cu siguranta o sa intoarca lumea capul dupa tine :)). Pentru ceva asemanator dar mai linistit ca sa nu se mai ia mama ta de tine :p iti recomand https://www.urbanx.ro.