| loggertiffman a întrebat:

Cum se numeste tunsoarea asta? file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Iza/Deskt op/l.jpg este in V sau nu? sau e in V cu trepte?

10 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Mor de ras, am trait sa o vad si pe asta rolling on the floor. God, deveniti mai prosti pe zi ce trece.

| loggertiffman explică (pentru Seby90):

Ce este asa de amuzant?

| loggertiffman explică (pentru Seby90):

Da am pus din greseala un link invalid happy deci stii cum se numeste tunsoarea sau nu?

| Seby90 a răspuns (pentru loggertiffman):

N-ai pus un link invalid ai dat link din pcul tau. Esti praf.

| supremxxxoxo a răspuns:

Pai el nu a pus nici un link, el a copiat imaginea cand a pus intrebarea, imaginea nu poate fi vazuta de noi, este "codul" unde are el situata poza

| Nataliaaaaa a răspuns:

Imi pare rau, dar link-ul pe care l-ai pus mai sus nu esti valid sad

| Nataliaaaaa a răspuns:

Link-ul de mai sus nu este valid sad