| BiancaB_2401 a întrebat:

Cum se poate slabi intr-un timp scurt?

3 răspunsuri:
| Carla_2571 a răspuns:

Buna! Ca sa slabesti intr-un timp scurt, trebuie sa faci mult sport pelanga un regim.du-te la un medic nutritionist din orasul tau si el te va ajuta. Daca nu uite un site folositor:
http://cumsaslabesti.ro/
-ce trebuie sa NU mananci:prajeli, dulciuri(in cantitati f. mici)
Fa mult sport, du-te la fitness, daca nu iti permiti fa niste exerciti acasa in zonele in care crezi ca ai probele, da 10 ture in jurul blocului pe zi sau mai mult daca poti.
Cateva sfaturi importante:
-sa nu te infometezi(vei junge la spital)
-sa nu scoti carnea din meniul tau(carnea este sa sanatoasa si iti da energie peste zi), o poti manca fiarta la pranz cu ceva legume sau sos de usturoi
-nu bea sucuri(decat naturale facute in casa)
-mananca 1 dulce sau 2 pe zi(nu ma refer la o ciocolata intreaga)
o bucatica, un biscuite etc, daca poti rezista fara sa mananci nu manca, dar daca nu mananci, cand vei termina cura ai sa mananci o gramada.
Sper ca te-am ajutat! PA!

| ganton a răspuns:

Tinand regim.

| nicko a răspuns:

Cu roleee, o ora de role =eliminarea a 700 calorii