| YTBDrawingBase a întrebat:

Cum speli o sapca de rapper?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

O bagi intr-un lighean cu apa si dero o lasi 4 ore apoi o scoti, clatesti si o prinzi cu un cleste sa se usuce bine, la masina de spalat nu o baga altfel ti-o indoaie

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La fel cum speli o sapca de roacker, sau una de cantaret de muzica populara.

| AdrenalinTm a răspuns:

laughing acuma sa stii ca depinde si de sapca ca o fi de rapper e treaba talaughing
se poate pune si la masina dar nu la mai mult de 30*C ca ti-
o mototoleste

| Bøøgey a răspuns:

La fel cum speli una de tractorist.

| PreaTareღ a răspuns:

Cu mana este foarte eficient

| Expressions a răspuns:

O poti spala ca pe o sapca normala, tot sapca de rapper o sa ramana.