| SinonZul a întrebat:

Cum stergi culoarea rujului/rujul de pe buze, chiar daca a trecut putin timp dupa aplicare?
scuzati-mi exprimarea, insa nu am gasit una mai viabila...

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Aplici crema demachianta si apoi stergi cu o discheta. Funda?

3 răspunsuri:
| snake260889 a răspuns:

Cu demachiant sau crema.

| Ionela2345 a răspuns:

Poti sa te dai cu demachiant! Eu dinasta folosesc si chiar nu mi se intampla nimic. P.S mi le-a facut mult mai moi...dar dupa sa dai cu apa!

| SinonZul explică (pentru Ionela2345):

Demachiant poate fi considerat si servetelul demachiant ( nu stiu daca sunt sunt unul si acelasi lucru ). astept completare big grin