| Slash1 a întrebat:

Cum trebuie sa ma tund ca sa am aceeasi tunsoare ca a lui Raphael Tudor? imi place tunsoarea lui si vreau s-o am si eu si nu stiu cum sa-i spun frizerului ca sa ma tunda ca pe el ( ma tund la o frizerie din cartier )

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ia o poza si arata-i frizerului!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii sa te ciufuleasca un pic.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Inspira-te si de aici: http://www.sepoarta.ro/......oarta.html (vezi ca sunt 11 pagini)

| Anutza100 a răspuns:

Pai...Arata-i o poza si el stie (sigur)ce sa faca cu parul tau! Sa fim seriosi! Adica...E frizer doar, nu?