| Raducons a întrebat:

Cum trebuie sa te îmbraci cand esti invitat la un botez?

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Din intrebare se intelege ca nu ai unul din rolurile principale. Astfel, te poti imbraca casual (blugi clasici fara rupturi, tenisi/adidasi, camasa si sacou sau pantaloni de costum/stofa, cu o camasa, pantofi). Alege culori care stii ca te avantajeaza.

Petrecere frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te simți tu bine.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Asemanator ca la nunta dar putin mai lejer. Deci poti sacou, camasa, blugi/pantaloni stofa, pantofi/tenesi simpli. happy

| CristianRobert1 a răspuns:

Relativ formal, ar fi frumos o pereche de blugi (nu rupti!) o camasa alba si un sacou peste, ca pantofi nu prea conteaza, merg si niste adidasi, daca nu ai sacou si camasa merge un tricou dar ori si cat sa fie decent si nu oversized!