| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se par 60 kg la o fata ce are 24 ani? Mult sau putin?

25 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Pai dacă tu te simți bine in corpul tău bravo tie ce mai Conteza părere altora

| Werrich a răspuns:

Daca nu spui si inaltimea nu putem aprecia.

| mdc98 a răspuns (pentru 1997onur):

Nu e vorba de simtit bine sau nu, eu intreb ca aspect, daca e mult sau putin.

| johnnny123 a răspuns:

Nu crezi că este importantă și înălțimea? Una este să ai 1.50 m și 60 kg, alta este să ai 1.80 m și 60 kg

| 1997onur a răspuns (pentru mdc98):

Bine atunci Ce înălțime ai?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trei grisine în vârf cu smoc.

| Dariaa90 a răspuns:

Iți calculezi singura IMC, kg/m2, oricum o ai deja mai sus, iți rămâne doar sa accesezi linkul. Dacă ai între 18, 5 și 24, 9, nu ai nici un motiv sa ți faci griji.

| AnemonaP a răspuns:

E foarte ok, ești femeie, ai forme, sa cantaresti mai puțin nu înseamnă neaparat sa arati bine. Cum s-a spus și in comentarii, contează și înălțimea.

| Frank51 a răspuns:

Mi se pare ok dacă are măcar 1.6m înălțime, dacă este scundă este supraponderală.

| Sofer a răspuns:

1.70 și greutatea aia e perfecta. Dacă nu o vrei, damio mie.

| TheStrategist a răspuns:

Nu ai spus ce înălțime ai.

| Jessica1235 a răspuns:

Nu pare mult, eu de exemplu am 1, 65 înălțime și 47 de kilograme dar arăt bine, nici prea grasă nici prea slabă, am o colegă care are aproximativ aceeași înălțime și are 53 de kilograme, depinde și de greutatea oaselor și masa musculară.

| Lamasanu a răspuns:

E ok.
Eu de exemplu am 65 kg si am 19 ani

| Lamasanu a răspuns:

Am 1.70. Dar sunt baiat

| Anuskaa a răspuns:

Ar trebui sa zici inaltimea, nu varsta!

| Anuskaa a răspuns (pentru mdc98):

Ce aspect? Trebuie sa zici inaltimea pentru aspect, nu varstra!

| Catrice a răspuns:

Doamne ești obeza chiar la 24 ani trebuie sa ai max 45 kile surprise

| Lukasssz a răspuns:

Daca are 1, 70 m, e SEXYhee hee

| mdc98 a răspuns (pentru Frank51):

166-167

| Drimmero a răspuns:

Daca ai peste 1.65 la kg astea esti foarte ok.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce inaltime ai!
60kg este greutatea perfecta pentru o fata inalta de 1.70m
la 1.66-1.67m ar trebui sa ai maxim 55Kg.

| acerr a răspuns:

Daca are si 1, 65 e perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de înălțime.