| ChiaraSuperstyle a întrebat:

Cum vi se pare magazinul New Yorker?:X:X Este magazinul meu preferat:X gasesti orice haine vrei acolo:X

4 răspunsuri:
| EsarfaRozZ a răspuns:

Mie mi se pare super tare, de acolo imi cumpar majoritatea hainelorbig grin gasesti de toate si de calitate. po0opwinking

| SensiBlu a răspuns:

Scumplaughing

| Eddie_4354 a răspuns:

E super magazinul. noutati tot timpul si la preturi accesibile fata de celelalte magazine zic eu( din malluri bineinteles)

| Ruxii_3781 a răspuns:

Oh, god love struck!

Il adooor!

Mai ales tricourile alea cu monstrii si ochelarii aia nerd =p~,

Ily [ i love you ]