| Albatrosul123 a întrebat:

Cum vorbesc cu frizerul? Ce termeni trebuie sa folosesc?

Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Termeni de fizica nucleara, sa ii explici fenomenul de fisiune

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbesti normal si ii explici cum vrei sa fii tuns si cum sa arati dupa tunsoare.
In timp ce te tunde, mai poti face mici observatii, sa iasa la final frizura dorita de tine.

| ziftode a răspuns:

Imagineaza-ti ca te joci pacman, dar cu, cuvinte in loc de maneta, asa ca ii spui: stanga, dreapta, dreapta, sus, sus, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeşti cu el despre ceea ce te interesează în privinţa domeniului în care activează.