| Maris_Mihai_1995 a întrebat:

Cunoaște careva vreun artist de tatoo din Targu-Mures care sa lucreze acasa si sa se priceapa cat de cat bine.
Am 16 ani si vreau sa imi fac un tatuaj pe biceps (Dau funda)
TARGU MURES

1 răspuns:
| Georgiana_Andrei_1992 a răspuns:

1. Nu face acasă. Mergi la salon. Sfatul meu cel mai mare.
2. Gândește-te bine la ce vrei sa iti faci. Il vei avea toata viata. Primele 2 tatuaje ale mele au fost la 17 ani, dar au fost mici.
3. Niciodata nu spune "sa se priceapă cat de cat bine". Trebuie sa iasă perfect.
Caută saloane la tine in oraș, vezi recenziile oamenilor, chiar daca vei da un ban in plus. Nu face vreo prostie.