| Goddessss a întrebat:

D.p.d.v estetic care tip de nas e mai frumos? Sa fie ascuțit sau rotunjit?

19 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nasul mare caci cine are nasul mare are si caracterul tare si mai este nasul stil gil dobrica happy

| Goddessss explică (pentru Simpatic):

Eee, a meu ii micuț și rotunjit.
As fi vrut sa fie mai ascuțit, dar atata timp cat nu e ca ciocul ciorii e ok si asa.

| tusha a răspuns:

Lasa nasul miss goddess.
Avem alte probleme existentiale acum. Mai bine apuca te de sport.

| Goddessss explică (pentru tusha):

Fac sport, xd

| tusha a răspuns (pentru Goddessss):

Facem impreuna daca vrei. Te pot invata si pozitii de yoga

| sierra1 a răspuns:

Nu-i frumos ce zice lumea, e frumos ce-ți place, știai asta?

(NIMENI nu se indrăgostește de un nas!)

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca rotunjit. Dintre cele doua variante. Desi as mai adauga cateva.

| Celcestietot a răspuns:

Ce conteaza, realitatea este subiectiva.

| Nemessys a răspuns:

Mic si rotund.

| Goddessss explică (pentru Nemessys):

Asta s eu.
Nu știu cum naiba, dar ai mei, in familie il au ascuțit

| Nemessys a răspuns (pentru Goddessss):

Serios? Ce cuuuuuuuuuuuuute

| Goddessss explică (pentru Nemessys):

Yeppp, iti dai seama ce naspa era sa fie lung si rotund
?
laughing

| Nemessys a răspuns (pentru Goddessss):

Sau lung de zici ca mai are putin si pica rolling on the floor

| Goete a răspuns:

D.p.d.v. estetic, care model de masina din 2020 e mai frumos? Si ce culoare, rosu sau albastru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place nasul mic si ascutit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rotunjit. Ala ascutit e urat.

| brokxy a răspuns:

Rotunjit dar nu foarte tare incat sa arate ca un porc laughing laughing dar nici foarte ascutit si lung ca sa arate ca un nas de vrajitoare laughing Totusi la barbati parca arata bine un nas mare si ascutit. dar la femei arata ciudat.La femei arata mai bine un nas mic si rotund (E DOAR OPINIA MEA)