| mihaiil12345 a întrebat:

Daca adaug pudra kalos in sampon pentru o decolorare mai lenta, functioneaza?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu pentru ca s-ar putea sa ramana decolorant pe par si il distruge.

| Andra9pk a răspuns:

Oricum ar fi ea, decolorarea acasa este periculoasa...risti sa iti arzi parul... poate nu observi pe moment, dar in timp se va rupe. parerea mea e ca, cel mai bine sa mergi la un salon. In timpul decolorarii se foloseste Olaplex, care protejeaza parul de distrugerea chimica..si te alegi cu parul sanatos, nu ars.