| DarknessAmongUs0 a întrebat:

Daca ai parul maro foarte inchis si vrei sa il faci verde nici prea deschis, nici prea inchis la coafor, iti merge fara sa il decolorezi sau trebuie sa il decolorezi?

Răspuns Câştigător
| Lovelypeaches100 a răspuns:

Oricand ai parul inchis trebuie decolorat bineinteles acesta este un proces, daca pui pe yourube how to bleach the hair, vei vedea, sfatul meau este sa nu te speli pe cap inainte sa pui acest decolorant, si nu il tii mult depinde de cat de verde vrei sa il faci, daca vrei sa faci verde deschis deschis tii decolorantul 30 minute de vreo doua ori pana cand parul este alb, api pui verdele, daca nu tii decolorantul mai putin, in orice caz trebuie sa ai grija. Exista tot timpul riscul de ati arde parul, decolorantul aka inalbitorul aka ACE este hipotermic, iar daca te speli pe cap inainte, indepartezi uleiurile secretare pe scalp, nu vei avea nic o protectie asupra decolorantului, si va durea ca naiba

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Trebuie decolorat parul, nicio culoare mai deschisa nu se prinde de una inchisa altfel

| acerr a răspuns:

Tulai ce nuante, ca sa ai verde tine cont de ten, daca esti alba nu iti vine bine..tre sa fi mai maronie

| olymphia a răspuns (pentru acerr):

Sincer, eu am vazut persoane cu tenul deschis si parul verde si aratau superb, bine, depinde si de ce nuanta de verde happy

| DarknessAmongUs0 explică (pentru acerr):

Billie Eilish, o cantareata, a foarte alba si are parul verde si ii sta perfect.

| acerr a răspuns (pentru DarknessAmongUs0):

DA.
deci aceste nuante sunt ok, dar nu se fac pe termen lung,, ok incerca