| GalaxyGirl a întrebat:

Daca am 16 ani si 1.73 de m inaltime este normal sa am 65 de kg?

Răspuns Câştigător
| GreenBubble a răspuns:

E normal sa ai atatea kg cat sa te simti bine in pielea ta. :D
Saca vrei sa stii daca e ok din punct de vedere al sanatatii uite aici :Phttp://www.plantelevietii.ro/greutate.html

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La inaltimea ta e normal sa ai 65 kg

| Danutul22 a răspuns:

Pt greutatea ideala ar trebui sa ai 63big grin

| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Da,la anii si inaltimea ta este perfect normal sa ai 65 de kg.
Daca te deranjeaza si vrei sa mai dai jos, nu este nicio problema.
Oricum pana la 20 de ani, mai ai mult timp de dezvoltare.
Pa.
Sper ca te-am ajutat.

| RsKd a răspuns:

Da, greutatea perfecta pentru tine ar fi aceea de 63 de kghappy.

| didiii901 a răspuns:

Daa pentru ca esti inalt happy

| GalaxyGirl explică (pentru didiii901):

Sunt fata.batting eyelashes

| didiii901 a răspuns (pentru GalaxyGirl):

Aa ok e normal pentru ca esti inalta happy

| ElenaMhi a răspuns:

Normal e sa ai 63 de kg, Deoarece se pune inaltimea 1, 73-10(nu stiu de la ce vine 10 dar stiu ca asa se face). Dar e bine si 65 de kg