| anonim_4396 a întrebat:

Daca am avut doar adidasi din panza si acum vreau din piele trebuie sa comand cu un nr mai mare?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu stii ce numar porti, de ce pune ti intrebari stupide? Vrei sa stim noi in locul tau? Du-te si probeaza pantofii, nu îi cumperi asa de pe internet fara sa i probezi ca nu o sa i ti fie buni, numerele pantofilor sau modificat de niste zeci de ani si numai corespund daca porti 42 si i ti i ei tot 42 o sa vezi ca numarul desii este corect tie o sa i ti fie mic pantoful din cauza calapodului pe care se fac pantofii, acolo e " buba" sunt prea mici.

| dmz123 a răspuns:

Este posibil sa fie o diferenta si de material pentru ca cele din panza au mai mare lejeritate pe langa cele din piele care sunt mai rigide. Important e sa-ti masori lungimea talpii si sa verifici dimensiunea producatorului de la care cumperi