| AndreeaRullz a întrebat:

Daca am facut alergie la pudra Ideal Shade inseamna ca am sa fac si de la cea Color Trend?happy

5 răspunsuri:
| Jolie_6609 a răspuns:

Nu neaparat, depinde de tipul tenului tau, eu zic sa incerci sa vezi cum e happy.

| laviniaerg a răspuns:

Cele de la color trend sunt in general mai prostute. asa ca nu iti pot garanta nimic.totusi ar trebui sa lasi cele de la avon pentru ca nu sunt cine stie ce. incearca o pudra cu minerale. e mai de calitate big grin

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Nu cred eu una folosesc pudra de la color trend si mi se pare destul de buna.

Răspuns utilizator avertizat
| matraguna1 a răspuns:

Gaseste pe cineva care foloseste si incearc-o sa vezi daca reactionezi in vreun fel la ea. Daca esti alergica la produsele "ieftine", incearca ceva mai scump dar de calitate.