| aleexkdos90 a întrebat:

Daca am fața roșie (eu mă înroșesc știți când mă emoționez sau in general) la obraji cel mai des, mi se fac roșii, îmi pot da cu fond de ten? Gen să nu vadă roșeața? Nu prea folosesc produse cosmetice

2 răspunsuri:
| DamarisS91 a răspuns:

Poate fi un fel de dermatita.

poti folosi si fond de ten dar ar fi mai bine daca poti sa tratezi:

https://www.esanatos.com/boli/boli-si-tratamente/dermatita34498.php

| nuziccaasavreau a răspuns:

Daca te uiti in unul din make up routine urile lui marilu vorbeste de o crema care ajuta la relatie sincer nu mai stiu sigur care video am vazut acum mult timp