| Dan_Ionela_1999 a întrebat:

Daca am o rochie de un albastru electric si un clutch negru, pot asorta rochia cu o pereche de pantofi rosu cu negru?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da normal ca poti.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că vei fi răpitoare!

| anamariarot a răspuns:

Rochiile albastre dau cel mai bine cu sandale în aceeași culoare, cel puțin din punctul meu de vedere(și al stiliștilor de la care am mai auzit și eu unele lucruri laughing ), iar rochiile, în general, arată mult mai bine cu sandale decât cu pantofi. Sandalele dau o notă de eleganță.

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu ca esti pre sorcova.Ai deja o culoare puternica.Nu mai adauga si rosul.
Alege pantofi negrii.