| GabrielaStana540 a întrebat:

Daca am parul pana la fund si merita sa ma tund pana putin mai jos de umeri?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Merită așa cum vrei tu. Deci tu cum vrei?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu te mai tunde, asigurate ca te-ai spalat la fundulet ca in rest parul e frumos asa cum e.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Si mai bine nul mai tunde si hai la o bauta https://www.youtube.com/watch?v=9gLb3sShM4k

| Dalmore a răspuns:

Eu nu as face asta, mi-l ador asa, uneori am si eu porniri din astea, dar ma opresc la timp, pentru ca stiu ca o sa regret. Daca te-ai saturat de el asa, incearca, e doar par, pana la urma, o sa creasca inapoi.

| Anon31241212 a răspuns:

Eu zic sa iti tunzi doar varfurile.

| Anonima6789777 a răspuns:

Eu zic că da. Dacă ești născută in 2005 probabil ai 13 ani. Părul lung nu este atât de refomandat in timpul creșterii. Mănâncă calciu + multe vitamine din corp. Un păr scurt și sănatos decat unul lung... Eu nu înțeleg părul până la fund, e exagerat. În primul rând consumi mult șampon și timp să il usuci și să-l aranjezi.
Nu mai suntem pe timpul lui mamaie când comunistii nu lăsau fetele să se tundă.
Nu se mai poartă, e greu de aranjat și îngrijit. Eu îl am până mai jos de bust, aproape de buric... nu îl mai suport.
Fă ceea ce crezi tu. Va crește înapoi.

| Dalmore a răspuns (pentru Anonima6789777):

Ce-i de inteles? E doar par si nu-i nimic exagerat, eu il am pana la fund si l-as vrea si mai lung. Nu mi se pare greu de aranjat, se usuca natural destul de repede, astea depind numai de tipul tau de par. Daca stii sa ai grija de el, e sanatos si lung.
,, Nu se mai poarta'' - cui ii pasa ce se poarta? laughing Alo, turma.

| giulia283 a răspuns:

Da merită oricum părul creşte la loc

| AndreeaDeea2 a răspuns:

Daca tu ai parul atat de lung si dintr-o data il vei tunde scurt va fi un soc pentru tine, parerea mea e sa o faci treptat, am invatat asta de la un specialist, sunt in domeniu

| Albu_Georgiana_2000 a răspuns:

Eu as zice sa te tunzi fiindca o sa iti fie mi usor cu pieptănatul parului si cu un par atat de lung o sa iti fie cald.

| Ioana_Larisa_1994 a răspuns:

Cum vrei e alegerea ta daca tu o sa te simti mai bine da daca nu vrei nu o face

| CititorulStefan a răspuns:

Ai doar 12 ani? Lasa-l asa ..Ai Instagram? Sa vad cum arati, s-ar putea sa fie chiar mare.