| SickOfWriting a întrebat:

Daca am tenul masliniu ce culori ( la rochii) m-ar avantaja?

MULTUMESC ANTICIPAT! happy

Răspuns Câştigător
| Americana a răspuns:

Te prind bine toate culorile.Insa daca esti ceva mai inchisa, opteaza pentru albastru deschis... oricum, culorile deschise te avantajeaza si iti pune tenul masliniu in evidenta.

5 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Rosu si alb, cele mai potrivite culori.Vei arata fantastic imbracata cu o rochie frumoasa de un rosu aprinswinkingEu asta as alege daca as fi in locul tau

| lariiiin a răspuns:

Un verde,galben, rosu, albastru deschise si nebune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz deschis, golden, oranj deschis.

| Alex3 a răspuns:

Ce-as pune p tine o rochie d culoare rosie laughing)

| Pixy_9960 a răspuns:

In nici un caz maro sau galben... tenul masliniu prin definitie e un pic mai paild, ca urmare culorile acestea evidetiaza acest lucru