| Laiyla a întrebat:

Daca aplic serul termoprotector pe parul umed seara dupa spalare, a doua zi cand il intind cu placa mai are vreun efect in protejarea parului sau il aplic si pe parul uscat inainte de a folosi placa?

Răspuns Câştigător
| ARoxana a răspuns:

Trebuie aplicat și pe părul uscat și lăsat câteva minute să își facă efectul.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, poti sa il splici ori pe parul ud inainte sa il usuci ori pe parul uscat inainte sa il indrepti. Du prefer pe parul ud pentru ca folosesc uscatorul si imi protejeaza parul si de acesta.