| Roxana765 a întrebat:

Daca blugii sunt mai lungi decat piciorul meu, cand port bocanci e mai elegant sa ii bag in pantofi sau sa ii rulez deasupra lor?

Răspuns Câştigător
| Alexand3ru1 a răspuns:

Daca pui niste ciorapi mai funny, gen cu buline colorate sau animatii, ruleaza blugii.
Daca vrei sa pari o tipa mai serioasa, baga blugi in bocanci vor arata bine.
Depinde de cum iti place tie mai mult, e alegerea ta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca au toc arata mai bine rulati, daca nu, baga-i in bocanci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugii rulaţi arată destul de urât, după părerea mea, deci, alege cealaltă varianta.Succeswinking

| Alexandra_Denisa_1997_Pdw4 a răspuns:

Buna. Se poarta rulat si cu ciorapi sau sosete cu modele pe ele.
Ps : nu uita de o curea neagra sau maro.

| Cosminator141356 a răspuns:

Părea mea este sai bagi in pantofi va arată mai bine