| milkyway2000 a întrebat:

Daca cineva si-a taiat putin(putin mai mult)din gene (din greseala) genele isi revin la loc, adica mai cresc?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînțeles, genele se regenerează, iar pentru grăbirea creșterii acestora, persoana respectivă poate folosi ulei de ricin.
Se găsește la plafar/farmacie și costă în jur de 3-5 lei sticluța de 30 ml.
Se aplică în fiecare seară pe o periuță curată de la un rimel, pe gene, iar a II-a zi, dimineața se spală cu apă rece, cu maximă atenție căci este uleios.
NU este urât mirositor.
Baftă!

| consp1r4cy a răspuns:

Cresc la loc...stai chill!

| consp1r4cy a răspuns (pentru consp1r4cy):

Am patit si eu la fel, de-aia iti spun!

| iuliaadriana a răspuns:

Cresc dar mai incet; ai putea sa folosesti ulei de ricin. este bun atat pentru gene cat si pentru sprancene. ajuta la crestera lor mai rapida