| wolfves a întrebat:

Daca, comand o pereche de pantaloni online si sa ii aduca in magazin sa ii ridic de acolo, dar in magazinul respectiv deja exista marimea pe care vreau sa o iau, o sa imi aduca altii, nu? Nu o sa mi-i dea pe aia, nu? Ca au o gaura si de asta.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Firma ti-i va expedia intr-un ambalaj sigilat.

PS. Ai putea sa-i spui vanzatoarei ca produsul respectiv are un defect. Probabil ca-l va retrage de la vanzare.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu am inteles nimic. De unde stii ca au gaura?

| wolfves explică (pentru Bondarel99):

Am vazut si probat in magazin marimea mea, dar vreau sa comand de pe net ca au o gaura aia din magazin.

| Bondarel99 a răspuns (pentru wolfves):

Pai dacă magazinul ala e și online și fizic îți dai seama ca nu au doar o pereche, ci mii de perechi. Deci poți pur și simplu sa ceri alta și fără sa mai faci comanda.