| marianecula a întrebat:

Daca consum 200 calorii/zi si fac 1 ora/zi sport, cat slabesc in 1 saptamana?
Funda! si nu vreau sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Brittanie a răspuns:

Mult.Prea mult.vei ajunge in spital.Vei slabi 2 sau 3 kilograme. Funda?

6 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Doamne fereste... o sa ajungi in spital

| CristalClear a răspuns:

Slabesti 7 kg. Pt. ca ce mananci sai jos facand sport si e ca si cum n-ai manca nimic...

| Candace a răspuns:

Ideea e ca vei slabi.dar vei pune inapoi dublu.+ ca daca tu consumi doa 1/6 din cat ar trebui iti va afecta masa musculara si nu grasimea

| LifeInPink a răspuns:

Cred ca nici nu stii ce spui, legat de 200 de calorii pe zi, pentru ca e ffff putin! Si nici la ce riscuri te supui apeland la dietele astea drastice, care nu sunt altceva decat infometare! Vei slabi repede, dar iti va afecta organismul si apoi, cand iti vei relua stilul de viata de dinainte, te vei ingrasa mai mult decat ai slabit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca renunti la 1000 de calorii va fi echivalentu cu un kg dat jos.

| asfgsdfasdfgafghhndf a răspuns:

Te descompui...iti dai seama ce prostie poti sa zici laughing))