| ioana1704 a întrebat:

daca doriti sa castigati bani frumosi, sa beneficiati de promotii, sa folositi doar parfumuri fine gen hugo boss, lancome, armani estee lauder, guerlain etc, va puteti inscrie in MLM - numit FM. verificati cataloagele pe fm group romania. atentie preturile pentru distribuitori preturile sunt mai mici decat cele din catalog! pentru informatii suplimentare contactai-ma! Si inca ceva, varsta minima pentru a intra in afacere e de 18 ani! E holding, e aproape in toata lumea nu numai in Romania

2 răspunsuri:
| alex1343 a răspuns:

****, fraiereala de 2 lei

| raluk27 a răspuns:

Doresc sa nu fii atat de lasa, sa intri in cardasie cu altii si sa dai ignore, cand nu e cazul