| oana7335 a întrebat:

Daca esti reprezentant oriflame ii adevarat ca primesti bani? dar la avon?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal! de fapt tu faci vanzare si ai un procent din vanzarea pe care o faci dar mai bine iei produse deoarece iti iese mai bine decat la bani

8 răspunsuri:
| blackangel_7400 a răspuns:

Da e adevărat primeşti bani şi produse, bonusuri câte odată.

| NothingImportant200 a răspuns:

Da. Primesti bani pentru ca le duci comenzi celor de la oriflame sau avon.

| alinutza92r a răspuns:

Primesti de la ambele, ca le faci un serviciu, le vinzi produsele

| carlavlad1996 a răspuns:

Sunt reprezentat la avon si pot sa te ajut. Primesti un discount. De ex : 100-150 10%; 150-200 15% si cresc in functie de procent. Si primesti cadouri daca faci comanda de peste 100-200 lei {depinde de campanie } primesti produse cadou

| babydollella a răspuns:

Primesti un comision din vanzari...la oriflame e mai avantajos ca poti ajunge la 40% din vanzari dar cu comanda mare

| AndrahAntipathy a răspuns:

La amandoua daca comanda cineva d l tine primesti

| Crysstynutza a răspuns:

Din cate stiu eu doar produsehappybani nu stiuthinking

| cunamalina a răspuns:

Da esti foarte desteapta love strucklove struck: si frumoasa