| Mayaaaaaaa14 a întrebat:

Dacă îmi bag acid hialuronic în buze, peste vreo 2-3 ani voi mai avea câtuși de puțin? Sau se va elimina tot acidul din buzele mele?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Lasati-o sa faca ce doreste, eu stiu in schimb un lucru cu buzele acelea artificiale nu esti decat o oarecare dintr-o multime, un fel de fakeuri cum le zic eu, neoriginale care s-au copiat una dupa alata.
INAINTE femeile aveau fiecare trasaturile ei naturale sau nenaturale cu care ieseau in evidenta ca sa ma fiu cat mai elocvent am sa dau exemple din numele mari si cunoscute pe plan international: buzele lui Angelina Jolie, frumusetea in tinerete a lui Sofia Loren, sanii falsi ai lui Pamela Anderson, ochii lui Elizabeth Taylor si multe alte frumuseti inascute care se ramarcau prin trasaturi personale placute cu care ieseau in evidenta... dupa care au aparut bombele ecologice Bimbo care arata toate la fel.
Ma uitam la nemtoaice paremi-se de acolo a pornit moda ca femeile incepand cu 30 de ani sa se tuneze, majoritatea fac video chat sau joaca in productii amatoriale filme xxx, ori pentru placerea personala, s-au tunat in fel si chip devenint totusi cliesei, au acid in buze, sani falsi, tatuaje pe +50% din corp, merg la sala. NUMAI AU NIMIC NATURAL si asta este pacat, caci barbatii adevarati nu sunt nici tunati nici machiati nici nu poarta dres, deci prin comparatie cu femeile de plastic s-a ajuns ca barbatii sa fie mult mai draguti, natural! Imi plac femeile n-am schimbat macazul dar urasc din suflet tunatele, cele care au bagat mai multi bani in ele decat poti baga intr-o masina sport tunata, cele care fac asta ca sa iasa cu nesimtire in evidenta si cele care fac asta ca sa se vanda, sunt un produs de uz casnic.

| lpavel a răspuns (pentru Simpatic):

Credeam ca esti femeie... pune-ti dracului un nume de barbat daca zici ca esti barbat adevarat! Pentru ca Simpatik se citeste simpatica deci fi barbat daca te dai barbat! happy

| alina2k18 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu a intrebat ce parere ai tu despre femei laughing Jesus laughing

| Simpatic a răspuns (pentru alina2k18):

Asa si? nu e democratie soro?

| lpavel a răspuns:

Da ce-aveti mai fetelor!? Esti frumoasa asa cum esti, naturala! De ce vrei sa ai buze de iapa? laughing Crezi ca te vor iubi mai mult baietii? Nu cred! Sunt baiat si stiu ce zic!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru lpavel):

Intru totul de acord cu tine. Eu cand vad gresite de-astea ma pufneste risul si ma gindesc la cele doua probabilitati evidente: fie e sugativa profesionista si are clienti care prefera asa ceva, fie e combinata cu vreun pensat de-ala cu gleznutele goale care se da cu fond de ten...

| alina2k18 a răspuns:

La prima injectare se elimina repede, chiar si in 3 luni. Deci daca iti bagi 1ml intr-un an nu mai ai absolut nimic indiferent ce remanenta are asupra ta.
Ai grija unde iti pui - recomand medic estetician sau dermatolog specializat in injectari, nu dentisti sau mai rau oameni fara vreo specializare medicala NU cosmeticawinking - si ce fel de acid foloseste sa nu ramai cu gâlme sau diferite chestii naspa.

| Felys a răspuns:

6 luni, maxim un an apoi se elimina din organism.Sunt si medicamente cu acid hialuronic pentru persoane cu dureri de incheieturi si tot asa se fac cure la fiecare jumate de an pentru ca se elimina intre timp

Răspuns utilizator avertizat