| Sahara1900 a întrebat:

Daca imi dau cu nuantator gri pe par saten (fata decolorare) va iesi gri sau deloc?

7 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Nu se va vedea nimic, 0.

| Sahara1900 explică (pentru alina2k18):

Dar ce culoare as putea sa-mi iau ca sa se vada o diferenta?

| alina2k18 a răspuns (pentru Sahara1900):

Pai trebuie decolorat niste suvite.
Fetele de le vezi tu griute asa ori s-au decolorat, ori vara li se suviteaza natural parul de la soare si asa prinde griul ala un pic.

| Sahara1900 explică (pentru alina2k18):

Mov prinde?

| alina2k18 a răspuns (pentru Sahara1900):

Cica movul in genul asta prinde pe par saten https://www.cora.ro/......-P-2596385
Vezi ca nuanta asta o gasesti si la Loncolor, Palette si in gama aia de la L'oreal.
Du-te intr-un hipermarket si vezi acolo pe ambalaj cum zic ei ca ar prinde pe saten, te uiti pe cutie.

| christall a răspuns:

Eu mi-am dat si nu se vedea nici o diferenta, de-asta nici nu am mai folosit.

| Cqarina a răspuns:

Daca vrei sa te vopsesti exista vopsea speciala pentru parul inchis. Daca vrei doar un sampon nuantator sau ceva de genul asta va trebuii sa te decolorezi(cateva suvite macar).