| andreeaskumpic a întrebat:

Daca imi lipesc unghii false, care este cat de cat mai buna? SuperGlue sau Picatura?

Răspuns Câştigător
| zuzyalecsutza a răspuns:

Eu am avut si cu una si cu alta. sincer iti recomand super glue... pentru ca de la picatura ti se fac unghiile ca naiba. sper ca te-am ajutat fundita :*?

11 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Cu picatura poti sa te ransesti cand le scoti, mai bine cu un lipici mai slab.

| rabbit2014 a răspuns:

Picatura dar cand le dai jos ai grije sa nu apesi pe ele, incearca sa le dezlipesti din colturi si inainte sa stai cu degetele in apa calda

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

Ambele sunt bune insa mie mi.au tinut mai mult cu super glue :*

| CiprianDoarEu a răspuns:

SuperGlue!, cu picatura ai sanse sa scoti si ungiile false dar si pe cele naturale. happy

| georgetzop a răspuns:

Te sfatuiesc sa te duci la un salon si sa iti pui unghii cu gel
Se lipesc foarte bine si arata foarte natural

Daca vrei sa le lipesti singura si nu ai primit si un tub cu lipici la ele incearca cu picatura dar ai grija mare cand le dezlipesti sa nu se exfolieze si unghia.

| mariaxmaria a răspuns:

SuperGlue happy

| RaduGavrila a răspuns:

SuperGlue!

| lovethesky a răspuns:

Untura de porcwinking

| mynayo a răspuns:

Sunt acelasi lucru.Dar nu sunt atat de bune.Eu am incercat si se dezlipesc in 20 de minute, mai ales daca folosesti apa calda.Cel mai bine e sa iti pui la solon unghii din gel.;-)

| Rex2mykey a răspuns:

Nici una, e un lipici special pentru asta

| cosmy1999 a răspuns:

Picatura