| Ahhsgshvsg a întrebat:

Daca inteleg engleza si ascult subliminale in engleza ( de crestere a părului sau a schimbarea culorii ochilor etc.) Isi mai fac efectul? Gen inteleg destul de bine engleza,

1 răspuns:
| shu7e a răspuns:

Sigur ca isi fac efectul. Pot fi si in chineza ca tot isi fac efectul. mai poti avea si un ochi la ceafa daca vrei sa poti copia mai bine. dar de ce nu mai multe maini ca sa lucrezi mai mult si mai repede? hmmm Dar ce zici de o pereche de aripi. Adica numai altii sa fie posesorii unor asa inbunatatiri?
Acum serios mie chestiile astea mi se par asa absurde ca sunt socat sa vad o astfel de intrebare. Dar poate sunt eu mai incuiat la mine big grin