| andreea1valentina6768 a întrebat:

Daca iti pieptani parul in spate,linia care il desparte dispare. Dar cum ar fi,ea dispare cu totul, se anuleaza sau e doar ascunsa?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Te referi la carare sau la ce? cararea e ascunsa de par. Tu pui foarte multe intrebari despre par, chiar atat de mult te preocupa? Ai peladofobie din ce am observat, pui multe intrebari despre chelie. Si eu am perioade cand am peladofobie si nu e o chestie deloc sanatoasa, recomand sa nu te mai preocupe asa mult parul. Stiu, e componentul cel mai estetic la un om, iti contureaza fizionomia si infatisarea mai mult decat orice dar nu e sanatoasa preocuparea asta, ti-o zic din proprie experienta

3 răspunsuri:
| andreea1valentina6768 explică (pentru Drimmero):

Am doar foarte mult timp liber, si da, am peladofobie

| Drimmero a răspuns (pentru andreea1valentina6768):

Te inteleg, e discomfort psihic, dar stai linistita, chelia la femei e foarte rara, e mai mult vorba de schimbari hormonale, boli autoimune, stres si alimentatie deficitara, voi nu prea mosteniti asta, barbatii o mostenesc in draci. N-am mai auzit de femei peladofobe ))).

| Celcestietot a răspuns:

Da, dar sansele cresc daca ai parul curat sau aplicat pe par un produs de ingrijire... nu crezi?