| alexalexandrusincerul a întrebat:

Daca la o piscina acoperita imi iau o bluza de inot cu maneca lunga, trebuie sa iau pantaloni lungi pentru inot sau pot si scurti? Ma refer la ce fel de asocieri se pot face pentru a arata bine.

3 răspunsuri:
| debarasator63 a răspuns:

Din punctul meu de vedere poti lua pantaloni lungi (de inot) cu maiou, tricou fara maneci sau tricou cu maneca lunga (de inot). Pantalonii scurti/boxeri (inot) merg cu maiou, poate si cu tricou fara maneci (de inot). Poti incerca incearca boxerii de inot sau costumul de inot.

| alexalexandrusincerul explică (pentru debarasator63):

Daca am niste pantaloni trei sferturi de inot, pot lua cu bluza de inot cu maneca lunga?

| debarasator63 a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Poti, dar ar arata bine daca tricoul ar fi mulat pe corp. De principiu cam toate alea trebuie sa fie mulate.
Si inca ceva: atentie la culori si nuante. Evita culorile tipatoare (rosu corai, magenta, Orange, roz)...Si succes laughing